Czytanie na Polanie w Kozłowie

W dniu 21.06.2024 na polanie przy Przedszkolu Publicznym w Kozłowie odbyła się akcja CZYTANIE NA POLANIE zorganizowana przez filię biblioteczną w Kozłowie. W akcji uczestniczyły przedszkolaki z Przedszkola Publicznego w Kozłowie.
Dzieci z uwagą słuchały tekstu “Kury nie pieją!” aktywnie uczestnicząc w dyskusji czy kury na pewno nie pieją. Sprawdziły również swoją wiedzę na temat odgłosów wydawanych przez zwierzęta na wsi. Następnie wysłuchały tekstu “Kaczorek, który wstydził się kwakać”, nawiązując rozmowę o tym, czym jest wstyd. Przedszkolaki z zainteresowaniem oglądały ilustracje i ochoczo odpowiadały na pytania. Na koniec dzieci w podziękowaniu zaśpiewały pani bibliotekarce piosenki o bajkach. Dziękujemy wszystkim za tak radosne spotkanie.

J. Słabisz